Історія ДНЗ "Казкова рибка"

Уперше дитячий заклад для найменших забірців відкрився 1929 року - це були дитячі ясла.

1967 року, біля церкви, було побудовано приміщення для дитячого садка, завідуючою якого була В.Курнакова. Тоді відвідувало дитсадок понад 50 дітей, а працював він тільки під час польових робіт (з весни до осені).

1978 року у відремонтованому приміщенні сторої школи Київський виробничий рибкомбінат відкрив новий дитсадок "Золота рибка". Тоді у двох групах налічувалося 50 дітлахів.

Через кілька років дитсадок перевели у нове приміщення на 110 місць. За дітьми доглядали 10 педагогів, групи налічували по 30-35 дітей.

1987 року Київський рибкомбінат побудував інше приміщення для дитсадка на 140 місць. В дитсадку було вже 7 груп та 16 педагогів.

Від самого створення дитсадок прцював за державними програмами. Проводились семінари, практичні заняття, організовувалися методоб"єднання районного масштабу.

З приходом перебудови 1994 року дитсадок було закрито

І тільки 2003 року дітлахи знову прийшли в заклад - відремонтований, оновлений. Очолила його КРАМАР КАТЕРИНА ПЕТРІВНА.

Нині в дитсадку налічується 105 дітей. Виховують їх 10 освідчених педагогів на чолі з завідуючою та методистом Татаренко Тетяною Михайлівною.

Дитсадок повністю забезпечений усім необхідним - гарними сучасними меблями, технікою, комп"ютером.

Дошкільний навчальний заклад "Казкова рибка" працює над проблемою оздоровлення та зміцнення здоров"я дітей. Також однією з головних тем, яку поставив перед собою заклад цього, 2014 року, є тема морального виховання за творами Василя Сухомлинського.

Бажаємо всім дошкільникам та батькам мати такий зразковий заклад як наш ДНЗ "Казкова рибка"!!!!!

Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi